Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

piątek, 16 stycznia 2009

Wpis do wędrasia

Pierwszy wpis do wedrującego albumu mam już za sobą. Dostałam trzy wędrasie naraz (na jeden wpis regulaminowo są trzy tygodnie). Nie chcę ich długo przetrzymywać - dziewczyny czekają - więc wzięłam się do roboty. Według listy pierwsza jest Sol. Dzisiaj podałam jej album dalej.
Ostatnio wszystko robię ,,na szybko,, więc wpis też zrobiony w biegu, w międzyczasie. Może jest do końca nieprzemyślany ale .... im więcej nad czymś myślę tym bardziej się robota ślimaczy.
Tytuł albumu Sol ,,O sobie powiem tylko tyle,,. Powiedziałam więc o sobie krótko - z głową w chmurach ..... z nogami na ziemi. Z nogami na ziemi stoję dość mocno ale dla ,,równowagi,, bujam w obłokach i jest mi dobrze z tym.
Moja wytłaczarka nie ma polskich liter dlatego pisownia taka niestety (w drukarce ,,Sahara,, chwilowo a pismo mam fatalne).
Zajawki dalej są zajawkami - do pierwszej zabrakło mi kordonka, do drugiej potrzebuję kawałek gazety w języku rosyjskim a trzecia wymaga więcej czasu bo włóczka jest cienka i .... . I parę zdjęć z dzisiejszego spotkania w ,,Kąciku,,. Na razie spotkania są luźne, ,,rozgryzamy,, swoje możliwości. Na pewno będzie szydełko, haft, frywolitki, haft matematyczny, quilling, decoupage - czyli taki robótkowy misz-masz. Panie są chętne do nauczenia się czegoś nowego, czegoś czego jeszcze nie robiły. Co która potrafi pokazuje innym co i jak. To są początki dopiero. Sala w której mamy spotkania jest ... sami zobaczcie.

To by było dzisiaj na tyle .....

3 komentarze:

 1. Świetny wpis, mimo , ze na szybko. Jesli chodzi o polskie literki to ja ogonki wytłaczam ręcznie (zazwyczaj dłutkiem do embossu) i też jest dobrze.
  :)

  Fajne macie miejsce spotkań.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpis jest zarąbiszczy wieć może znalazłas złoty srodek jak najmniej przemyśleń ,nic tylko robic i robic .A sala świetna ja bym mogła się nawet w piwnicy spotykac byle tylko bym miała taka szanse

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowy wpis! A sala - szok :0 SUPER!!!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...