Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

sobota, 13 czerwca 2009

8333 ... i dwie karteczki

Przepraszam, że dopiero teraz ....... czasem miewam ,,słabsze,, chwile, czasem bywam wkurzona, czasem nic mi się nie chce ................. a czasem to wzięłabym tobołek na plecy i poszła przed siebie ...... . W łapaniu 8333 najszybsza była Luna. Moje gratulacje!!! Dziękuję za wzięcie udziału w zabawie. Ta buteleczka w poniedziałek ,,poleci,, do swojej nowej właścicielki. Mam obawy ..... czy się spodoba. Trochę trudny kształt butelki do ,,szybkiego,, obrobienia sobie wybrałam. Do poniedziałku jeszcze ją dopieszczę.

W piątek na zajęciach w ,,Twórczym Kąciku,, chciałam pokazać jak można z tego co pod ręką na szybko zrobić karteczki. Na tyle wcześniej chętnych osób tylko trzy Panie przyszły.

Szkoda ..... trudno.

Czasem myślę czy w naszym miasteczku kochanym można coś zdziałać. Jeżeli znajdzie sie więcej naprawdę zakręconych w temacie hand made osób ...... to może tak. Na razie zaczynam się zniechęcać. A tak pięknie się zapowiadało ........ . Może ja się do tego nie nadaję. Ja i ,,przywódca,, - sama się z tego śmieję ale ktoś chyba powinien prowadzić ...... .

Karteczek nie chciało mi sie przez to zniechęcenie dokończyć ... takie zostawiam.

Mam dzisiaj trochę ,,marudny,, dzień więc ..... lepiej nic więcej nie piszę ....

8 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Luny, ja niestety nie zdążyłam... :-(
  Karteczki są urocze!
  a ze spotkaniami, czasami tak jest, że jedne się udają, a o innych wie za mała ilość ludzi. Następnym razem będzie lepiej. Buziole :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że ta piękna buteleczka przybędzie do mnie :) , już nie mogę sie doczekać :). Teraz mam w domu remont więc zaplanuję dla niej specjalne, "wystawowe" miejsce :).
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Lunie :) Jak popatrzyłam to było już dawno za 8333 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nio ja też żałuję,że przeoczyłam tę magiczną liczbę...;) Trudno się mówi:)

  A butelka jest boska!!! kartki też świetne a Ty się nie zniechęcaj!:*:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny następna liczba magiczna się zbliża (jeszcze nie wiem jaka bo taka okrągła to nieciekawa - a może jednak 10 000 - zobaczymy)zabieram się spokojnie za ,,ubranko,, dla butelki.

  Podkarpacie - Wy pomyślcie o spotkaniu (pokochałam Bieszczady)to z ochotą ubiorę większą ilość butelek (spotkanie ,,obmacalne,, oczywiście ma być a nie na łączach).
  Buziaki dla Wszystkich do mnie wpadających przesyłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. podziwiam, dech zapiera, nie umiem tak :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Damurku!
  Podziwiam Twoje ubrane buteleczki i karteczki i w ogóle wszystko podziwiam. Dziękuję za odwiedziny.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...