Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

sobota, 15 sierpnia 2009

Urodzinki Karolinki

Dzisiaj, 15 sierpnia moja wnusia Karolinka ma urodziny - 5 lat .... jak ten czas szybko leci. Co tam będę się rozpisywać jaka była rok czy dwa lata wstecz - trochę zdjęć mam w albumie. Można też odwiedzić jej blog ..... oj! trzeba będzie tam pajęczyny odkurzyć. Każdego roku piekłam tort ...... w tym tylko sernik jagodowy .......... babcia Danka chyba się ostatnio leniwa zrobiła ........... Karolinko obiecuję - za rok będzie tort. Babcia Danka leniwa? Zależy do czego leniwa. A kto z Karolą w piłkę grał? Babcia w szpileczkach kopiąca piłkę .... fajny widok ............ . Babcia szukająca z wnuczką pająków ...... dobrze, że nie wymyśliło dziewczę zabawy gdzie trzeba się turlać po ziemi .......... sukienki trochę by było szkoda. Ciekawe czy za rok ............... zobaczymy za rok.
Na szybko (20 minut wystarczyło) zrobiłam kopertówkę na banknocik, do skarbonki-biedronki (skarbonka bez możliwości wyjęcia pieniędzy, no chyba, że młotkiem w nią ...).
Jako, że to urodzinki Karolinki słuchamy dzisiaj THE GUMMY BEAR SONG

17 komentarzy:

 1. WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE DLA KAROLINKI, ŚLICZNEJ DZIEWCZYNKI :) ŻEBY ZDROWA I DUŻA ROSŁA I ŻEBY DAWAŁA BABCI WIELE RADOŚCI KAŻDEGO DNIA... I ŻEBY KORZYSTAŁA Z DZIECIŃSTWA BEZTROSKIEGO ILE WLEZIE :) PÓKI MOŻE :)

  POZDRAWIAMY CIEPŁO!!!!

  - Ewelina z Gwiazdkami

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewelinko, Gwiazdeczki, dziękuję w imieniu Karolinki za życzenia.

  Pozdrawiam słonecznie.
  Babcia Danka

  OdpowiedzUsuń
 3. super te fotki urodzinowe, letnie, słoneczne, rodzinne, maja swój klimat, bedzie sie je miło oglądało po latach :)
  super kopertke zrobiłaś :) a ta mała dziewczynka na niej naklejona to niemalez Twoja wnuczka!

  OdpowiedzUsuń
 4. najpiękniejszy tort jaki kiedykolwiek widziałam, mniam , mniam. Całuski dla Karolinki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego dla Karolinki.

  Danusiu ależ Ty ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach!...do twarzy Ci z tą fryzurką:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Titanio, dziękuję ... chętnie wybrałabym sie na jakiś kurs robienia dobrych zdjęć ... no, zostawię co nieco potomnym.

  Małgo, to tylko serniczek zastępujący tort ... ale Karolince się podobał ... bo biedroneczka na nim ,,usiadła,,.

  Dorotko, właśnie wczoraj usłyszałam, że w moim wieku taka fryzura nie przystoi ...... miło mi, że Ci się podoba, dziękuję.

  Dziękuję za życzenia i całuski dla Karolinki, przekażę.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego dla Karolinki! Rośnij zdrowo i bądź pociechą dla rodziców i babci. Tak szybko mija czas, niedawno był to malutki szkrab, a tu już prawdziwa panna z Karolinki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję w imieniu Karolinki ... dla mnie to ciągle mały szkrab ... ale co racja to racja - panna z niej urodziwa (po babci:)).

  OdpowiedzUsuń
 9. Buziaczki dla Karolinki !!!!
  A takiego torta, to bym też mniamnęła.....

  OdpowiedzUsuń
 10. Loreen, dziękuję i za torta i za buziaczki ... przekażę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Danusiu naprawdę wyglądasz w tej fryzurce olśniewająco(nie prawie ci komplementów,ale mówię najszczerszą prawdę)Gdybym była facetem z pewnością obejrzałabym się za Tobą na ulicy:)
  Nie daj sobie wmówić,że jest inaczej i ,że coś Ci nie przystoi...może ktoś tu jest zazdrosny:( i stąd ta jego krytyka.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Ojej, Dorotko! Dziękuję!
  A fryzurka bardzo wygodna - wystarczy umyć włosy, potrząsnąć głową .... same się ładnie ułożą .... dobra, żartowałam ... ale wygodna jest ... i mnie się podoba (a niechże sobie inni krytykują .... co na mojej głowie to moje).
  Pozdrawiam
  Buziaczki :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Danusiu calusy dla Karolinki, a co do Ciebie, to wiesz, że bardzo.... Cię kocham kobieto moja cudna, calkiem jestes normalna i dlatego sie z Toba dobrze czuje.

  OdpowiedzUsuń
 14. Helenko dziękuję, całuski Karolince przekazałam ... a co do mnie ... to nie wiem co powiedzieć ... jak dobrze, że jesteś Helenko ... dzięki takim Wspaniałym Osobom jak Ty potęguje się wiara w drugiego człowieka ... świat staje się przyjemniejszy, piękniejszy niż jest.
  Pozdrawiam:)... też Cię kocham

  OdpowiedzUsuń
 15. oby ten cudowny świat Babci Karolinki nigdy nie zachwiał się, a słoneczko świeciło dla każdej z nich... z osobna i jednocześnie .... razem. By okrutny świat nie zniszczył marzeń i tego co już zbudowałyście. W końcu by okrutny swiat ustąpił miejsca temu co dobre i prawe. Radość w oczach dziecka to największe szczęście i motywacja by dawać więcej, jeszcze więcej i jeszcze więcej. Samej radości, uśmiechu i spełnienia życzy babcia Patrycji i Alicji, a jednocześnie mamusia malutkiego Jasia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Babciu Patrycji i Alicji, a jednocześnie Mamusiu Jasia - dziękuję za piękne życzenia ... dziękuję i również życzę wszystkiego co dobre.
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziękuję za życzenia i całuski.
  Karolinka

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...