Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

wtorek, 20 października 2009

.....................

PROŚBA Addy - dla dzieciaków
..............................
Chciałabym podziękować Wszystkim osobom biorącym udział w moim candy ..... tak się złożyło, że wszystko różowe ... lub prawie różowe ...... .
Poznałam dzięki temu mojemu candy nowe, wspaniałe Osoby ... odwiedziłam nowe, ciekawe blogi .... myślę, że takie zabawy są potrzebne .... nieważne jaka jest ku temu okazja .... u mnie i rocznica bloga była i licznik fajną liczbę stuknął i ,,rozwiązała,, mi się pewna sprawa (choć nie do końca ale ... ) i to, że jestem zdrowa ..... .
.............................

10 komentarzy:

 1. Ciesz się zdrowiem i całą resztą ! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, ze wszystko jest dobrze. Zdrowie to podstawa zycia. Wiem, coś o tym.. w niedziele umarła mi nagle po wylewie 20letnia kolezanka:( Odczułam jak wazne jest zdrowie, jak wazne jest by sie badać.

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie ze u Ciebie wszystko dobrze:)
  pozdrowionka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Danusiu kochana to co piszesz ma ręce i nogi. I taka motywacja dla mnie jest własciwa. Chyba mi tego w tych innych blogach o "różowej" akcji brakowało.
  Bardzo Cie kocham i ciesze się, że jesteś zdrowa.

  OdpowiedzUsuń
 5. no to dobrze ze "zdrowko" zdrowo sie ma :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja się cieszę, że wraca do Ciebie "spokój uszy".
  Bardzo lubię do Ciebie zaglądać.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. o matko miało być "spokój duszy" :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za miłe słowa ... ze zdrowiem bywa różnie ... jak coś boli to znak, że jeszcze żyjemy ... ogólnie jest dobrze .... z tym zdrowiem duszy trochę gorzej ... mam ,,ograniczoną wolność,, od jakiegoś czasu i to mnie dobija ... sprawy się nawarstwiają, problemy rosną ..... ktoś mi powiedział ,,ty dasz sobie świetnie rady,, ... no to nie narzekam i daję jakoś rady ... jak sięgnę pamięcią to daję sobie radę ... pozdrawiam optymistycznie wszystkich mnie odwiedzających.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również życzę zdrowia!!!!

  I bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 10. Adda, dziękuję ... zaczęłam przygotowywać coś z moich przydasi ... proszę jeszcze o trochę cierpliwości.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...