Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

środa, 25 listopada 2009

Spotkania klasowe ... i zapowiedzi ...

Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia.
(Arthur Schopenhauer)
No cóż, pozwoliłam w sobie ,,zabić,, swoje marzenia ... teraz mam za swoje ... bez marzeń świat byłby szary, smutny i nudny ... marzenia się spełniają więc ....... nie pozwólmy ich w sobie ,,zabić,, ........... jeżeli ktoś śmieje się z Twoich marzeń to trzymaj się od takiego kogoś z daleka ...... albo po prostu ... nie słuchaj ....... .
Kiedyś napiszę więcej o moich wyśmianych i skrytych marzeniach ... a dzisiaj trochę chaosu ... ostatnio to normalne u mnie.
........................
Karteczka świąteczna taka trochę ,,bez sensu,, ... z jakiś resztek, których szkoda wyrzucić ... kartonik pryskany złotą farbą .... lubię pryskać ... ... zdobyczne biegnące łosie i kula z gwiazdek - nowy dziurkacz próbowałam ..... wstążka za duża ale co tam ... czasem fajnie zrobić coś bez sensu ...... .
Teraz będzie często coś ,,bez sensu,, ....... .

Mówiłam o Leniwym Baktusie ... właśnie Antonina zwróciła mi uwagę, że to Karius bo robiony ściegiem gładkim ... Baktusa robi się ściegiem francuskim..... no to robi się Leniwy Karius. Jak się zwał tak się zwał - będzie szyję grzał.
O maszynie dziewiarskiej i ,,leniwych,, robótkach też wkrótce napiszę więcej ......

Ten tydzień to tydzień na wariackich papierach ...... podoba mi się na wariackich papierach ..... przynajmniej coś ciekawego się dzieje ...... .
Spontaniczne spotkania klasowe ... teraz mamy zamiar spotykać się co dwa miesiące ... a na początek taki zalążek spotkań - była nas garstka ...... mamy nadzieję, że grono będzie się powiększać ..... . Zawiadamianie o spotkaniu będzie ,,pocztą pantoflową,, ... kto przyjdzie ten będzie ... zazwyczaj przychodzą osoby, które chcą się spotkać ... szkoda, że nie wszyscy ..... no cóż ...... . O pozwolenie wklejenia zdjęć prosiłam, kto nie dosłyszał niech wybaczy .... wybaczcie też jakość zdjęć ... lepiej mi wychodzi pstrykanie przedmiotów martwych w dziennym oświetleniu ... .
....................
We wtorek spotkanie w ,,Rajskim ptaku,, klasy A z ogólniaka ..... jedynej i niepowtarzalnej klasy w historii tej szkoły .... .
...
Monika ... Benia ... ja ... Krysia ... Lidka ... Bożenka ...

Janek ...
Wczoraj było spotkanie z podstawówki w ,,Kredensie,, ... klasa B ... spotykamy się często ale ,,przelotem,, na ulicy, w sklepie ...... mieszkamy w tej samej miejscowości ..... jednak dużo osób wyjechało ... miłe spotkanie przy kawie po latach ... wczoraj z Danusią spotkałyśmy się po ponad 40 latach ...... nie pytajcie ile lat minęło od skończenia ósmej klasy ... to już historia ..... .
...
Małgosia ... Danusia

Stasia ... śp.Terenia

Małgosia

Hania ... Małgosia
ja ...


O spotkaniach klasowych nie trzeba dużo pisać ... są niezwykle miłe i radosne ..... większość z nas jest ,,taka sama,, jak przed laty ... czujemy się jak 19-to latki ... bo duchowo to tyle mamy ..... co tam metryka ... .
..................
Muzycznie TA NASZA MŁODOŚĆ ...........
i ........ GDZIE SIĘ PODZIAŁY TAMTE PRYWATKI (Wojtek Gąssowski)
.....................

7 komentarzy:

 1. śmiechowa kartka;) Resztki czasami trzeba zużyć;)
  Świetnie jest sie pewnie spotkać po tylu latach, porozmawiać już o wlasnych rodzinach. Kobietko, Danusiu jaka Ty zgrabna kobietka jesteś i jak kwitnąco wyglądasz;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartka urocza. To właściwie to karius (bo robiony gładkim wzorem); baktus jest robiony francuskim. A jaka to maszyna dziewiarska? - czyżby "Moda".
  Spotkania klasowe - no cóż bardzo sentymentalnie się robi. Ślicznie wygladasz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Losie na kartkach sa piekne ,kocham losie .u mojej mamy leza az 2 DDR-owskie maszyny dziweiarskie ,moze i ja sie kiedys skusze do roboty na nich,babki wszystkie jestescie piekne i mlode

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo ... miło mi ... jeszcze się ,,trzymam,, - mam tyle lat na ile się czuję a często ,,zapominam,, ile właściwie mam ... każdy wiek ciekawy ... .
  Antonina, już poprawiłam ... . maszyna Moda (już dwie wykończyłam)... dawno dawno temu dużo robiłam różnorakich różności ... bo nie tylko sweterki.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak miło na Was popatrzeć, dobrze że możecie
  ciągle wspólnie posiedzieć w szkolnej ławce...Zazdroszczę... Kartka świąteczna słodka:) uwielbiam motyw łosia, jest taki radosny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna karteczka!!!
  Ja zawsze mam problem co robić ze ścinkami, więc wrzucam do woreczka i oddaję znajomym, które pracują z dziećmi i młodzieżą

  OdpowiedzUsuń
 7. Karteczka bardzo wesoła z tymi reniferkami!
  A maszyna zaintrygowała mnie!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...