Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

wtorek, 22 grudnia 2009

Wygrałam serduszka ....

....... na Niecodziennym zakątku wygrałam trzecią nagrodę..... dzisiaj dotarły ... piękne są.
Dostałam też prezencik aż z Lublina (wizażowa świąteczna wymianka).
Ivonno, Małgosiu, DZIĘKUJĘ
..............................
A u mnie w tym roku przed Świętami jest ,,inaczej,, ... zawsze było spokojnie, zawsze było bez gonitwy bez nerwówki przedświątecznej ...... w tym roku jest jeszcze spokojniej ... jest chyba tak jak powinno być ... i tak jest dobrze .... a jeżeli czegoś nie będzie, czegoś zabraknie to nie szkodzi ..... nawet jeżeli nie będzie prezentów ... nie szkodzi ....... nie zdążyłam, nie wyrobiłam się ..... przecież nie o to chodzi ...... nie wysłałam kartek w tym roku, przepraszam ..... za rok będzie inaczej .... ale też będzie spokojnie, bez gonitwy ... tak jak powinno być ... .
....................................

6 komentarzy:

 1. śliczne prezenciki - zazdroszczę troszkę :-)
  a o tej gonitwie - pięknie napisane! Też staram się już nie gonić "bo święta", a bardziej zaszczepić w dzieciach tę radość oczekiwania. Przy gonitwie ta radość gdzieś umyka, zastępuje ją nerwówka i krzyki, a tu nie o to chodzi. Nie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, ważne żeby było w radosnej, pełnej miłości i spokoju atmosferze - czego z całego serca Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Buziaki świąteczne i słoneczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i ... WESOŁYCH ŚWIĄT !

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję serduszek, są naprawdę piękne! Twoja świąteczna składanka jak zwykle klimatyczna i magiczna:)samych dobrych chwil na Święta i nie tylko!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...