Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

niedziela, 31 stycznia 2010

Moja kartka ... i poezja Danuty Wawiłow

Skończyłam wczoraj karteczkę ... ozdobiłam też pudełko ...

.... i poszłam na spotkanie z poezją Danuty Wawiłow (wieczór z udziałem Grupy Teatralnej MIXTURA - dobrzy są, powiem więcej - bardzo dobrzy ale ... stronkę to mają do ****) .... nie wiem co napisać .... może KATASTROFA albo ALE WSTYD ..... idąc z koleżanką po schodach do ,,Piwnicy na dachu,, wykrakałam, że będziemy tylko dwie .... na ileś tam tysięczne miasteczko tylko dwie osoby zainteresowały się tym co młodzież przygotowała w ramach Saloniku Poetyckiego ... . Nasza mieścina jest pod tym względem specyficzna ... jedni wkładają w coś energię, pomysł, czas .... a inni to ,,olewają,, czasem krytykują ..... lichutka frekwencja, oj lichutka.

Nad wszystkim czuwał Artur ....... pogadaliśmy, wypiliśmy pyszną herbatkę, obejrzeliśmy prezentację utworów poetki ...... bo to nie była recytacja ale przedstawienie wierszy w sposób aktorski ..... Marta utwór ,,Jak tu ciemno,, pokazała całą sobą .... Oskar, młody narybek grupy przedstawił nam ,,Kopareczkę,, ....... aktorzy Mixtury naprawdę zasługiwali na duże brawa ... a nie tylko na nasze cztery ręce ... .No cóż, niech żałują ci co chcieli a nie przyszli.

Urszula przeczytała swój jeden wiersz .... (muszę się pochwalić, że od Usi dostałam kiedyś w prezencie dwa wiersze, które napisała specjalnie dla mnie .... ).

Będę jak wrócę .............. pozdrawiam cieplutko ..........

9 komentarzy:

 1. Kartka śliczna, kocham te kwiatki organzowe!
  I ja tam byłam duchem... Czasami jest tak, że mało osób zainteresowanych po prostu o danym wydarzeniu wie...
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję ... przyjemnie i ciekawie się robi takie kwiatki.
  ,,Piwnica na dachu,, ma na cały miesiąc taki specjalny program z rozpiską wydarzeń ... raz w miesiącu jest włożony do lokalnej gazety ... są plakaty ... kto chce o wszystkich wydarzeniach wie .... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kartka.
  Kto chce wie.
  Ale większość woli tv i komputer... Niestety.:-(
  Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna karteczka..musze kiedys sprobowac tych kwiatuszków z oragnzy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana!
  Jeszcze raz Ci dziękuję z całego serca za niespodziankę i piękne Twoje prace!!!!!
  Jak przeczytałam, że robiłaś to chora...
  Pozdrawiam Cię, do serca przytulam.
  Jesteś wspaniała!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie po wyróżnienie.

  www.cranberry-crafts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyróżnienie za całokształt. Blog pełen inspiracji i ciepła:) Bardzo lubię tu zaglądać.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna jest :) bardzo mi przypomina ta, którą dostałam od Ciebie jak byłam w szpitalu :) Cały czas leży na półeczce i codziennie ją podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojej , jakie Ty robisz śliczności, takie co ja nie umiem:)A co do frekwencji, to niestety nie jest charakterystyczna tylko dla Twojej miejscowości:( Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...