Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

sobota, 6 lutego 2010

Znowu nalewka i ... wyróżnienie

Skromność przy przeciętnych zdolnościach jest zwykłą szczerością, przy wielkich talentach obłudą.
(Arthur Schopenhauer)

No to powiem nieskromnie, że mam duży talent do robienia nalewek ..... kolejna za parę dni będzie gotowa do degustacji. Nalewka 44 znaleziona u Shiraji ... oczywiście moja jest robiona tylko na podstawie tego przepisu ... jak zwykle zrobiłam po swojemu: do słoika włożyłam 2 pomarańcze z powsadzanymi w nacięcia 59 ziarenkami kawy ... dodałam trochę spirytusu na wzmocnienie ... tylko ilość cukru się zgadza. Lubię pomarańcze, lubię kawę ale nie lubię niczego pomarańczowego ani kawowego a tu aż dwa nielubiane w jednym .... no i niespodzianka - nawet nie przypuszczałam, że nalewka będzie aż tak dobra ..... .

Wczoraj poszłam do Piwnicy na Dachu po pewne potrzebne mi informacje. W grafiku spotkań wpisane były na godzinę 17 Warsztaty Ceramiki, warsztaty dla 10 osób .... chwilkę tam zabawiłam (ale nie bawiłam się gliną ... szkoda, że coś innego mi w tym czasie wypadło) .... no cóż, frekwencja w czasie mojej tam obecności zerowa ........ oj, Łaziszczanie, nieładnie. Ciekawy program, ciekawe warsztaty, ciekawe propozycje a ciekawych tego wszystkiego nie ma.

Dostałam wyróżnienie ,,Przylądek wyobraźni,, ..... obdarowała mnie nim CRANBERRY ... dziękuję, miło mi, że mój blog jest dla kogoś pełen inspiracji i ciepła .... dostałam to wyróżnienie też za całokształt .... kurcze, czuję się jakbym dostała Oscara .... tym bardziej mi miło. A ja zawsze myślałam , że jestem do niczego ..... wtajemniczeni wiedzą co mam na myśli ..... potrzebny mi był ten mój blog żeby się odrobinę dowartościować. Na przekazanie dalej trzeba troszeczkę poczekać.

Czy aktualnie coś robię? Co nieco mam zaczęte ..... jestem cały czas w trakcie czegoś tam robienia.
................................
Muzycznie - POPKORN - z czasów mojej młodości ..... nie pamiętam czy tego się tylko słuchało czy też tańczyło .... a może i też się tańczyło ... nie pamiętam.
....................................


7 komentarzy:

 1. Gratuluję wyróżnienia i trzeba to uczcić pyszną nalewką. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam po wyróżnienie

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia i po kolejne zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :) szczera i nieskromna :) ślicznie to wygląda... mmmmmm.... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Danusiu zapraszam po wyróżnienia.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...