Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

niedziela, 7 marca 2010

Zanim pokażę ,,tu i teraz,, coś co było ...

Że też mi się jeszcze 3 lata wstecz chciało ... pełna zapału, naiwnie wierząca, że coś z tego wyniknie wystawę zorganizowałam w Miejskiej Bibliotece (2007 rok) ... dzięki życzliwości Pań tam pracujących nieistniejące już ,,Kółko Rękodzielnicze,, miało okazję pokazać swoje prace.
Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to scrapbooking, karteczek nie robiłam, nie robiłam też tego co teraz mi się zdarza robić ...... od tamtego czasu zaniedbałam szydełko ... wyciągam go sporadycznie na światło dzienne .... nie robię też tyle i tak często jak kiedyś ........... po prostu nie mam motywacji.
Dzisiaj parę zdjęć moich prac na wystawie ... takie tam drobiazgi ...... może uda się zorganizować coś z Paniami z ,,Twórczego Kącika,, ...... możliwości są ale nie wiem czy chęci ... zobaczymy ................ .
Te nasze prace na wystawie to był taki mały protest przeciwko chińszczyźnie w sklepach ... no cóż, jak jest wszyscy wiemy.
..........................

4 komentarze:

 1. Cieszę się Danusiu, że pokazałaś zdjęcia z wystawy. Nie zarzucaj szydełkowej robótki jesli zdrowie Ci pozwala dłubać. Robisz cudne rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Helenko, ja chyba mam przesyt szydełka ... sporadycznie tylko szkło obrabiam ... to mi chyba najlepiej wychodzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wystawa, ah marzenie! Ile bym dała by moc sie wystawić z moimi kartkami gdzieś ;( Zazdroszczę Ci..i ile twórów :O Ogrom pracy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne różne, różności. Chciałabym potrafić tak pięknie robić na szydełku. Póki co zrobię czapeczkę, kapelusik i tyle :-)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...