Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

czwartek, 13 maja 2010

Problemu niet ... i candy

Niech to jasna ****** weźmie .... MOGĘ zdjęcia znowu dodawać!!!!!! Przez 5 dni się męczyłam ..... dzisiaj nie ma problemu .... może zniknął razem z moim ,,rozdrażnieniem jakimś,, ..... czy na Was też tak ta pogoda działa? A ja myślałam, że jestem ,,niespotykanie spokojny człowiek,, ... chyba nie jestem aż tak cierpliwa bo ..... no bo założyłam nowego bloga ..... dobra ... będą dwa światy ... jak się tutaj znowu coś popieprzy (a często mam problemy techniczne) to jest drugi ....... .
Dzisiaj znowu spróbowałam dodać zdjęcie .... jest!!! Prac moich jeszcze nie ma chwilowo ..... przed spotkaniem klasowym sobie odpuściłam ..... nadrobię to co mam do zrobienia po .... .
Wszelakie candy, wyzwania i ogłoszenia zazwyczaj z boku bloga wstawiam ... tym razem candy, które ogłosiła ANYA jest w poście ..... do wzięcia piękne, mięciutkie serduszko wykończone koroneczką frywolitkową ..... .
Jako, że blog ten tutaj w ,,muzyczno-przemyśleniowy,, miał się zmienić to będzie muzyka ... muzyka z dawnych lat będzie przeważać .................... piosenki z lat mojej młodości .... dzisiaj Anna German ....
Miłego dnia .... słonecznego dnia .... radosnego dnia ....
.........................
Ps. Jutro spotkanie klasowe a ......... a album jeszcze w rozsypce .... może ktoś mi da porządnego kopniaka .......................... .

7 komentarzy:

 1. Przepiękna muzyka i słowa, niepowtarzalny głos.....
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. No, ładne serduszko, muzyka tez piękna, tylko na który blog mam wchodzić???? Pozdrawiam lekko zdezorientowana;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kaprysiu, ja już nie jestem zdezorientowana tą dziwną sytuacją blogową ..... jak już założyłam drugiego na moje prace to niech tak będzie ... tu, jeżeli mi się znowu coś nie zchrzani inne zdjęcia będą .... dam radę to opanować.
  Gabrysiu, masz rację ... głos Anny German jest niepowtarzalny ... .

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. oj , 10 zdjęcie przyniosło pecha. pewnie złe trole i duchy, które od dawna włóczą się za mną ,postanowiły i u ciebie zrobić zamieszanie :(
  i zmusić ciebie do utworzenia nowego bloga, ale ciesz się, że to Ty tworzysz. słyszałam, że trole bez wiedzy właściciela bloga , tworzą klon jego bloga i później tylko dopisują coś od siebie. aj.. te htmle i te podobne adresy..zgroza !
  serducho cudne , pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Duchy i trolle mi niestraszne ... duchów się nie boję a trolle lubię (zwłaszcza takiego jednego) ... a zamieszanie to ja mam ciągle jakieś ... już się przyzwyczaiłam.
  U mnie jak jest za spokojnie to jest podejrzane a jak się polepszy to ... się popieprzy:)
  Jednak nigdy nie jest aż tak źle ... .
  Fakt, z nowym blogiem się pospieszyłam ... a co tam ... od przybytku głowa nie boli ... przyda się.
  Może to serducho będzie moje ... pomarzyć przecież można.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już się ostro zakręciłam z tymi Twoimi blogami :) Mam nadzieję, że to jakoś ogarnę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ tu nie ma żadnego ostrego pokręcenia ... lekkie zawirowanie tylko ..... żeby mnie się nie pomyliło to I i II maja tylko inne zdjęcia w profilu ale w sumie to jest całość ... w II będą prace (oczywiście jak coś zrobię to pokażę, a żeby coś zrobić z niechcenia się trzeba otrząsnąć) w I cała reszta ... no i coś mi się wydaje, że tu i tu będzie dużo gadania (czasem na granicy absurdu).
  Wkurza mnie tylko to przekierowywanie (w gmailu - 1 komputer 1 konto niestety) ... przyzwyczaję się ... dostosowalna jestem.

  Pozdrawiam cieplutko w ten zimny dzień (wszak to zimna Zośka) ... dziękuję za odwiedziny i słoneczka jutro życzę ... Wam i sobie życzę ...

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...