Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

wtorek, 28 grudnia 2010

Ale się porobiło!

Od dawna nie ,,zerkam,, na licznik ... nawet go na dole bloga ulokowałam ... coś mnie wczoraj podkusiło i sprawdziłam ile tam już jest ... było 49794 ... fajna liczba, można ją czytać wspak a tyle samo jest:) ... no i imponująca liczba ... kiedy zakładałam blog (chciałam napisać ,,bloga,, ale podobno to niepoprawne jest ....  mnie się bardziej podoba ,,założyłam bloga,, niż ,,założyłam blog,,:) e tam, ... jak zwał tak zwał, wiemy o co chodzi).
Nawet nie przypuszczałam, kiedy ogłosiłam ,,łapanie licznika,, że już w tym samym dniu zostanie złapana liczba 50000 ... a brakowało ponad 200 wejść! Zabawę ogłosiłam spontanicznie ... nawet nie wiedziałam jaka nagroda będzie.
A dlaczego się porobiło?


Nagroda miała być jedna ale ..... no właśnie, najpierw przyszła wiadomość od Zainspirowanej więc to ogłosiłam ... chciałam Kasi odpisać a tu druga wiadomość wysłana o tej samej godzinie .... to od Kasi (Kathinny) ..... no to ogłosiłam, że będą dwie nagrody ..... wróciłam ,,na pocztę,, a tam wiadomość od Małgosi ... wiadomość wysłana przed poprzednimi przyszła później ..... no i co miałam zrobić? 


Po prostu będą trzy niespodzianki za złapanie 50000 .... i jeszcze dwie za złapanie 49999 otrzymają Agnieszka i Ania ... a dlaczego nie pytajcie .... tak się złożyło:) 


Cieszę się, że tyle osób wzięło w niej udział ..... dziękuję!

Dziękuję również za odwiedziny u mnie ... bez Was nie było by tej zabawy ... bez Was ta liczba nie była by taka duża ..... gdyby nie Wy mnie by też tutaj nie było:)

A jeszcze niedawno myślałam, że ,,się już skończyłam,, że się wypaliłam, że nie warto ...... .
No co, czasem mnie takie myśli nachodzą ..... jak każdego ... chyba.

Jeszcze chciałam prosić o cierpliwość ... niespodzianki będę dopiero wysyłać w styczniu ... może w drugiej połowie pierwszej połowy stycznia .... wcześniej się nie wyrobię ..... poczekacie?
Chyba jeszcze nie mam wszystkich adresów .... sprawdzę ... dam znać.

No i jeszcze słowo o mojej lalce ..... nie spodziewałam się, że tyle ciepłych słów o niej napiszecie ... ja ją lubię taką jaka jest ..... jest bardzo realistyczna, ona nawet ma katar - z noska jej ,,się leje,,:)
Chociaż wywołuje różne odczucia to na pewno nikt obojętnie obok niej nie przejdzie.

Jeszcze raz dziękuję za udział w mojej zabawie i życzę miłego wieczoru ...... i spokojnej nocy.

12 komentarzy:

 1. Damurku, Twój licznik najwyraźniej pokazuje ilość unikalnych wejść, nie odsłon, dlatego wiele osób na raz mogło zobaczyć tę samą liczbę. A zabawa była przednia! Normalnie hazard! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hahah ale się porobiło ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. GRATULACJE dla zwyciężczyń oraz dla Ciebie za pomysł zabawy, oj była przednia ja też się umęczyłam - ale dzięki Ci za to.
  Serdeczności Teresa

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to jest z tym moim licznikiem nie wiem ... wiem na pewno, że ignoruje moje wejścia na blog:)
  Takie ,,łapanie licznika,, to rzeczywiście hazard ... kiedyś bawiłam się u Alinki ... złapałam i wygrałam:)
  Chyba już kiedyś miałam taką zabawę u siebie ... butelka ,,ubrana,, wtedy była do wygrania .... tym razem dopiero myślę nad nagrodami:) ... no co, tak też można ... łapać w ciemno i czekać na niespodziankę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Danusiu poświątecznie! Oj, a mnie zawsze coś fajnego musi ominąć...nie miałam czasu przed świętami i w czasie świąt...a u Ciebie tyle się działo. Kiedy poczytałam zaległe posty, to mi się zrobiło trochę smutno, że znowu coś fajnego mnie ominęło:) Danusiu cieszę się, że masz taką fajną zgraną grupę blogowych przyjaciół i ogromną liczbę odwiedzających, gratuluję! A teraz sama zobacz jak mogłabyś nas wszystkich opuścić? Musisz być i pisać! Co do laleczki, to Ci powiem, że ma coś nieproporcjonalnego w twarzy, jej wyraz jest trochę "dziwny", żeby nie powiedzieć "brzydki", jednak ma coś w sobie intrygującego, to fakt.
  Moc serdeczności i uścisków przesyłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulujemy świetnego wyniku! Tak trzymać! Ta gra to było istne szaleństwo! Wszystkim dostarczyła sporej dawki adrenaliny! Normalnie hit! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Super stronka - fajna jej właścicielka to i wejść na stronkę tysiące ..Pozdrawiam serdecznie . Wszytskiego dobrego w Nowym Roku ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczęśliwego nowego 2011 roku. Oderwania się od szarości życia i aby dni były bardziej spokojne niż te w mijającym roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj tam w styczniu czy nie, na niespodzianki warto czekać,zwłaszcza, że wiadomo, że miłe :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...