Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

sobota, 1 stycznia 2011

Czy na pewno wszystko od nowa?

Po wczorajszym szaleństwie fajerwerków, brokatu i lukrecji będzie znowu tak jak lubię .... czyli spokojnie czasami refleksyjnie a czasem zwyczajnie:)
Nie miałam pomysłu na tytuł więc jest pytanie ..... ostatni dzień starego roku ... pierwszy dzień nowego roku ...... zmiana symboliczna choć wyjątkowo głośna .... tak jest każdego roku ...... czy można od dzisiaj zacząć wszystko od nowa? - raczej nie ... nowy będzie tylko kalendarz:).

Dziękuję Wam za wszystkie życzenia noworoczne ..... wiemy, że ich spełnienie się jest raczej nierealne ale miło jest dostawać życzenia od bliskich, znajomych czy nieznajomych .... miło jest życzyć bliskim, znajomym czy nieznajomym wszystkiego dobrego ..... .

Wszystkiego dobrego w nowym roku ...... każdemu z nas ten rok co innego przyniesie .... jedni dostaną więcej inni mniej ..... to tylko od nas zależy jaki ten rok będzie dla nas ... .
Spróbujmy zostawić to co było niedobre w tamtym roku za sobą ..... cieszmy się każdym dniem, każdą chwilą w nowym roku.
A postanowienia noworoczne? Od dawna u mnie nie było żadnych postanowień ale w tym roku wyjątkowo będą ...... tegoroczne postanowienia wynikają z niezbyt przyjemnych dla mnie minionych wydarzeń.
Postanowiłam w tym roku:
1.Iść dalej małymi kroczkami bez niepotrzebnego pośpiechu ..... jak daleko zajdę to i tak ode mnie zależy (a tak przy okazji - wybieram raczej wyboiste, kręte drogi ... są ciekawsze:)).
2. Nie przejmować się pewnymi sprawami (tyle się nasłuchałam ,,nie przejmuj się,, więc pomyślałam ,,dlaczego nie,, ... spróbuję:)).
3.Będę gadać więcej niż do tej pory (postaram się gadać z sensem:)).
4.Po drodze jeszcze coś tam sobie postanowię ale ..... nie obiecuję, że to co postanowiłam zrealizuję:) 

Przegapiłam w tym roku koncert noworoczny ..... będzie więc co nieco z tamtego roku ..... do tego co miłe, przyjemne, ciekawe warto wracać.I jeszcze jeden utwór ..... posłuchajmy go razem. 


Miłego wieczoru życzę ....

17 komentarzy:

 1. hehe, a ja nawet nowego kalendarza nie mam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam kilka:) wszystkie w prezencie dostałam ... i terminarz dostałam (no bo mam już ,,sklerozę pięciominutówkę,, i muszę zapisywać by nie zapomnieć co jutro, pojutrze ... czy za tydzień mam zrobić ..... wydarzenia w późniejszym terminie to chyba każdy zapisuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego Danusiu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałam od Mikołaja kalendarz z naszymi zdjęciami. Tzn. trochę zdjęć rodzinnych, trochę dzieci i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest taki bliski, taki mój osobisty i przez to Nowy Rok nie wydaje mi się niewiadomą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego naizajefajnejszego w Nowym Roku!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Życzę realizacji postanowień.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja tez jeszcze kalendarza nie mam:)
  wszystkiego dobrego jeszcze raz:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Danuśka - dziękuję Ci za wrzucenie tych pięknych nagrań - koncert z Wiednia piękny, słuchałam go z rozmarzeniem i w "podskokach" :))) Jak chodzi o postanowienia, to ja nie robię już żadnych od wielu lat, bo wiem, że życie w swoim zawirowaniu nieraz mi poplątało i namieszało...więc co się będę denerwować:)))Z Twoich postanowień podoba mi się:"iść dalej małymi kroczkami..." - przynajmniej to można zrealizować. Co do wspomnień, to Ci powiem :" Szczęśliwym jest człowiek, który z przeszłości swej pamięta to tylko, co dało mu zadowolenie..." Moc serdeczności Ci przesyłam.

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja mam już nowiuśki kalendarz :) Przysłano mi go w ramach reklamy pewnego wydawnictwa :) Ale ogólnie masz rację, tylko kalendarz nowy... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. punkt 3 :P hmmm ...no to czekamy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dodaję punkt 5. Realizacja powyższych z uśmiechem na twarzy :)))))) Bez tego ani rusz :))))
  Danusiu, dziękuję za wszystko!! Przesyłam NOWOROCZNE POZDROWIENIA!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo celna uwaga -nowy jest tylko kalendarz:)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz rację, ale pomarzyć czasem warto. Zmiany czasem natchodzą nie zależnie od nas oby tylko na lepsze. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 14. Postanowienia są - to teraz czekamy .zdrowego i spokojnego ale z przygodami tego 2011 ROKU..życzę

  OdpowiedzUsuń
 15. Danusiu wszystkiego dobrego w tym Roku Nowym! Niech będzie owocny!

  OdpowiedzUsuń
 16. Inspirujące postanowienia Noworoczne - może i ja tym razem powinnam spróbować...kto wie...
  Pozdrawiam z powiewem bieszczadzkiego wiatru
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :))Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...