Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

niedziela, 1 stycznia 2012

Zabawy blogowe ...

Jak się zwały tak się zwały i nieważne czy to candy czy łapanie licznika czy rozdawajka czy cośtaminnego - wszystkie takie zabawy są przyjemne. Już sam udział jest przyjemny pod warunkiem, że się nie jest zawiedzionym, urażonym, obrażonym jeżeli komuś innemu szczęście dopisze.
Kiedyś chętnie się zapisywałam to tu to tam. Sama też zorganizowałam kilka zabaw blogowych. Nastały ,,lata chude,, i przestałam brać udział w czymkolwiek. 
Wczoraj doszłam do wniosku, że czas coś wymyślić ... wpadłam na łapanie licznika (75000) ale jak sprawdziłam jego stan to ... to niestety ale nie bo ... bo już ,,przekroczony,,.
Wymyślę coś innego. Tym bardziej, że jest okazja ..... :)

Na dobry początek zapisuję się do zabawy u Betinki .... dla tej cudownej lali staję w kolejce (na razie chętnych niewielu ale ... ) .....


Tak po cichu powiem, że zakochałam się w takich lalach:)

Miłego dnia pierwszego w nowym 2012 roku!

Ps.,,Lata chude,, są nadal ale nie mam najmniejszego zamiaru z tego powodu siedzieć pod miotłą i czekać na ,,lata tłuste,, ..... :)

7 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Damurku, jak miło znowu Cie czytać! Szczęśliwego, usmiechnietego i dalej tak kreatywnego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobrego Nowego Roku życzę Ci Danusiu!:)))
  p.s obiema rękoma podpisuję się pod tym co napisałaś w sprawie "rozdawajek", vel "candy". Sama chyba coś wkrótce wymyślę, na dobry początek?!;)
  Pozdrawiam serdecznie!:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, niech będzie tłustszy od poprzedniego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję ślicznie za słówko o moim Candy i życzę od teraz samych tłustych lat :) Zapraszam też do dodania większej ilości komentarzy bo zgodnie z regulaminem ,,Osoby które na swoim blogu napiszą osobny post o moim Candy mogą zostawić dowolną ilość komentarzy (każdy osobno będzie brał udział w losowaniu)" Możesz więc zdecydowanie zwiększyć swoje szanse na wygraną :)Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, dalszych wspaniałych pomysłów i jeszcze wspanialszych realizacji.
  I dużo słonka życzę i wygranych w candy :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Madi

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia z Lalą :)

  P.S. Danusiu :) z tym zadręczaniem też musiałabym powalczyć... mam ten sam problem... ale zaskoczyłaś mnie tym, że szybkie chodzenie jest dobre na stawy... możesz napisać coś więcej? Dziękuję za życzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...