Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

środa, 6 czerwca 2012

Widły z igły z wideł snopowiązałka ....

Nie, nie mam najmniejszego zamiaru Was zanudzać czyimiś czy moimi problemami. Jeżeli już coś takiego mi się zdarzy to raczej z humorem piszę. Nawet jak się wkurzę na coś czy kogoś to trochę po ,,kabareciarsku,, o tym piszę, z humorem a nie ze złością (złość piękności szkodzi:)). 
Nie biorę odpowiedzialności za niezrozumienie, za mylne zrozumienie czy nadinterpretację tego co piszę. 
I nie jestem wiecznie sfrustrowaną, na każdy temat biadolącą zrzędą ..... mam tylko taki mylący wyraz twarzy:)

Dzisiaj nawiążę troszeczkę do poprzedniego postu posługując się mądrymi tekstami (po co mam się pocić by coś napisać jeżeli ktoś już to ujął w odpowiednie słowa).
Oj, tak - koniec z traceniem czasu na spełnianie cudzych oczekiwań ... jestem taka jaka jestem a jak ci się nie podobam taka jaka jestem to .... to trudno:)
Zanim mnie zabraknie trochę jeszcze narozrabiam .... jeżeli będzie mi dane być stareńką staruszką to tylko radosną i trochę pozytywnie ,,stukniętą,,:)


(zdjęcie z internetu)


,,Przeciążenie sytuacyjne,, o którym kiedyś pisałam trochę popuściło swój uścisk ...... jest lepiej. Żeby oderwać się trochę od monotonnej codzienności robię te swoje ,,A-Po-Co-Ci-To,,  (A po co ci to? Właśnie PO TO żeby się pytali a nie doczekawszy się odpowiedzi zachodzili w głowę nie pojmując sensu:))
Twórczo się wyżywam i dobrze jest (wszystkie moje prace na BLOGU ROBÓTKOWYM się znajdują ... tam przerzuciłam swoją energię .... rozważania i przemyślenia od czasu do czasu).


Od czasu do czasu odwiedzam Piwnicę na Dachu (o tym piszę NA TYM BLOGU).
Dawno nie chwaliłam się swoimi wnusiami ..... Małgosia prawie dwuletnia pannica.
Karolina już w drugiej klasie (TUTAJ blog Karolinki, który prowadzę ... trochę go zaniedbałam ostatnio).
A teraz kilka cytatów, które mają związek z tytułem posta.


,,Mów i myśl o mnie co chcesz. Widziałeś kiedy kota, który byłby zainteresowany tym co mówią o nim myszy?,,(z rosyjskiej stronki)


,,Gdyby każdy człowiek wiedział co mówią o nim inni nie byłoby na świecie ani jednej pary przyjaciół,, (B.Pascal)


Lepiej jeżeli patrzą na mnie jak na WARIATKĘ niż jak na MARTWĄ (przerobione -ktoś mi kiedyś powiedział ,,Lepiej jak cię mają za COŚ niż za NIC,,)


Dziękuję za Wasze odwiedziny ..... 
Spokojnej nocy a jutro słonecznego dnia:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...