Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

wtorek, 16 czerwca 2009

Wypad do naleśnikarni ...

Ania zaprosiła mnie dzisiaj do naleśnikarni. Będzie bez zbędnego gadania - tylko zdjęcia. Wejście, wystrój wnętrza, serniczek wiedeński, sałatka kurczakowa, okno, fontanna na rynku i ratusz. To wszystko w pobliskim mieście - Mikołowie.
Było bardzo miło. Taka mała odskocznia od codzienności czasem jest potrzebna (a może częściej niż czasem?).
A naleśniki zamówimy następnym razem ......

8 komentarzy:

 1. Świetne miejsce z klimatem! I ten rynek - przeuroczy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym się tam wybrała, takie piękne miejsce i te smakowitości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej toś mi smaka narobiła...:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Danusiu, zdradzisz w którym miejscu Mikołowa to jest?? moze się tam też wybiorę. uwielbiam takie miejsca z klimatem. świetnie by było tam zajrzeć tym bardziej , że mam "rzut beretem"

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie byłam w Mikołowie, choć jest tak blisko... Słszałam, że to bardzo urokliwe miasto. Na wcieczkę dzisiaj jest trochę za późno, ale naleśniki zrobić zdążę. Idę do kuchni.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Mikołów to naprawdę urokliwe miasteczko (od kiedy pamietam a bywałam tam prawie codziennie przez 4 lata (LO)- za moich czasów w soboty też się chodziło do szkoły).
  Naleśnikarnię polecam - klimacik, miła obsługa i jedzonko - mnóstwo różniastych naleśników (na słodko i inaczej) mnóstwo sałatek do wyboru .... i ceny przystępne. Tam się naprawdę chętnie powraca.

  ul. Kanałowa (z rynku w dół)

  A na rynku jest też pierogarnia (jeszcze nie byłam).

  Pozdrawiam Wszystkich z bliska i daleka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładnie tam, lubie takie klimaty!

  OdpowiedzUsuń
 8. dzięki serdeczne, mój mąż pochodzi z Mikołowa i dlatego może w którąś sobotę lub niedziele pojemy pyszne naleśniki :)))

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...