Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

sobota, 3 października 2009

Wyróżnienia ...

Przepraszam, że dopiero teraz ... to nie z braku czasu ... tak się złożyło ... .
Dostałam od wspaniałych Dziewczyn wspaniałe wyróżnienia ..... to miłe, że jest ktoś kto docenia to co robię
..... dziękuję, dziękuję, dziękuję .....
A wyrónieniami obdarowała mnie Lena .... Aulik .... Magda .... jeżeli o kimś zapomniałam to wołać ... sklerozę pięciominótówkę mam (przypomnę sobie to uzupełnię) ....... te wyróżnienia, które już mam (chyba nie wszystkie mam) zebrałam razem ... .
Przepraszam, że tym razem nie przekazuję dalej indywidualnie ... one są dla Was wszystkich ... zobaczcie z boczku mojego bloga ile musiałabym Wspaniałych Artystycznych Dusz wymienić ... .
A na dobranoc przepiękna melodia ... piękny film ... wspaniali Aktorzy ...
...............................

6 komentarzy:

 1. Gratuluję tylu wyróznień! Jakie cudne zdjęcia notkę niżej, tez byłam nad Soliną alez 12 lat miałam i nie doceniałam tego co widze aż tak ;) Ślicznie wygladasz, jaka zgrabna kobitka:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Duś, dziękuję ... jeszcze się ,,trzymam,, ..... dzieci patrzą na świat inaczej - jedź teraz nad Solinę ... a potem tak po 50siątce - też inaczej spojrzysz.
  No właśnie, tyle wyróżnień ... nie jestem pewna czy zasługuję ... przecież ostatnio zastój mam ... chyba tylko pokręcona, artystyczna dusza została .......... obdarzonej tyloma wyróżnieniami nie pozostaje nic innego jak wziąść się do twórczej pracy.
  Klaudio, kochana Artystyczna Duszo, bierz które chcesz bo one też są dla Ciebie ... .
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Danusiu :* Należą Ci się te wszystkie wyróżnienia i jeszcze więcej ! Jesteś wspaniałą kobietą pełną pomysłów :)
  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. Danusiu jakkolwiek się czujesz i tak Cię kocham. Tak po swojemu... wiesz co mam na myśli prawda?

  Wszystko co dostałaś Ci się należy, a Twoje serduszka lawendowe mnie urzekają zawsze kiedykolwiek tu zaglądam. Są piękne i aż czuję (prawie;)) zapach lawendy z monitora jak na nie patrzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dołączam się do gratulacji, wszystkie wyróżenienia dla Ciebie, są w pełni zasłużone. ((:

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...