Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

niedziela, 9 listopada 2008

,,Ptaszkowa,, karteczka .....

..... ale najpierw coś zaległego - serduszka lawendowe. Chyba się zaczynam powtarzać ale serduszka też robione na szybko. Kończyłam przyszywać je do całości przed wyjazdem do Babiego Lata. Na spotkanie skrapkowe zabrałam zaczętą karteczkę. Temat podejrzany u Lili. Spodobała mi się jej karteczka robiona wg. kursiku Agnieszki . Agnieszka dziękuję za kursik. Oczywiście moja różni się od karteczek dziewczyn. Bo ja robię na podstawie czegoś ale nie tak samo. Tak samo nie potrafię i nie chcę. Miałam do dyspozycji takie materiały Resztę starałam dopasować kolorystycznie. Trochę papier pozaginałam, potuszowałam, przeszyłam. Parę elementów przykleiłam i zabrałam do Babiego Lata żeby skończyć. Tam doszyłam budce daszek - patyczki. Dokleiłam też kwiatki (z drewnianymi guziczkami w środku). Z powodu moich nawyków - wszelkie papierowe robótki powstają na stojąco (inaczej nie potrafię) - karteczkę skończyłam w domu. I jestem z niej bardzo zadowolona. Zadowolona też jestem ze spotkania skrapkowego. Było tak jak na poprzednim spotkaniu - twórczo, pracowicie, głośno i wesoło. Tym razem było trochę tłumniej ale dla każdej znalazło się miejsce przy stole. Obiecałam zdjęcia zrobić. Zrobiłam ale są do niczego. Mam lichutki aparacik (dobry do uwieczniania moich robótek) ale co tam pokażę te ,,najlepsze,, (wstyd mi za nie).

9 komentarzy:

 1. Karteczka jest boska normalnie.Jak ja zazdraszczam wam tych spotkań

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakochałam się w karteczce :)
  Jest nieziemska, te kolory, ten styl .. nic tylko śnić o niej :)
  Wogóle zauważyłam, że Nie mam Twojego blogu w moich linkach, muszę to jak najszybciej poprawić, bo tak nie może być. Jesteś prawdziwą skarbnicą inspiracji :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Elka zawsze marzyłam o uczestnictwie w takich spotkaniach - marzenia się spełniają.
  Marta ja po prostu Was podglądam a i tak robię po swojemu.
  Dziewczyny dziękuję za komentarz do karteczki. O dziwo też mi się podoba (zazwyczaj moje skończone prace mi się nie podobają).

  OdpowiedzUsuń
 4. Danusiu ta kartka jest BOSKA! No BOOOOOSSSSSKAAAAAAAAAA!!! Serduszka urocze a na fotach widać, że praca wrzała, że ho ho :)

  OdpowiedzUsuń
 5. i o to chodzi...nie o kopiowanie prac ale o podglądanie i tworzenie czegoś swojego :*
  śwetna praca.... !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam chciałabym się dowiedzieć kiedy będzie następne spotkanie, bo chciałabym się nauczyć robić kartki;)jestem z Bytomiu ale do Łazisk trafię;)

  OdpowiedzUsuń
 7. To spotkanie scrapkowe na zdjęciach odbywa się w Katowicach (Babie Lato ul. Gliwicka 9) a następne odbędzie się 7.02.

  W Łaziskach mamy spotkania ale miejscowych kobiet (kreatywnych i twórczych). My się dopiero ,,organizujemy,,.

  OdpowiedzUsuń
 8. O 07.02.super;)co mam przynieść na takie spotkanie?swoje materiały,czy jak?gapciocha

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...