Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

poniedziałek, 25 stycznia 2010

,,Kartka na każdą okazję,, ...

..... tak zatytułowana jest wystawa Klubu Rękodzieła działającego przy Miejskim Domu Kultury w Mikołowie a prowadzonego przez Panią Agatę .......... dostałam zaproszenie na wernisaż więc zabrałam aparat i co nieco uwieczniłam.
Tutaj nie ma moich prac ... to są prace Pań z Klubu Rękodzieła z sąsiedniej miejscowości.
Jak zwykle musiałam coś ,,spaprać,, - nie zauważyłam, że mam przestawione ustawienia w aparacie .... a zresztą ... szyby były tak wypucowane, że wszystko się odbijało ... oświetlenie sali do niczego ... ludzie nie stali statycznie ..... no co , czy zawsze musi być moja wina .... jak się zorientowałam i przestawiłam to ... już musiałam do domu jechać.
Karteczki robione różnymi technikami ............. żadne zdjęcia nie oddadzą ich uroku .... karteczki trzeba jednak zobaczyć na żywo. No i nie mogę przecież każdej z osobna pokazać ...... .
Ten tydzień mam zajęty jak nigdy przedtem ... i jeszcze na dodatek choroba się przyplątała ..... muszę to wszystko jakoś ogarnąć ... nie mówię już o zaczętych pracach ... postaram się pokończyć co zaczęłam. Ba! Łatwo powiedzieć ................. .
...............................
A na poprawę humoru coś z ,,Filharmonii dowcipu,, ..... GUMMY BEAR .... a może jeszcze LEW ŚPIĄCY W DŻUNGLI ................. więcej można znaleźć na You Tube ..... np. muzyka poważna trochę niepoważnie. Niepoważnie? Ależ poważnie, poważnie .... jak najbardziej poważnie.
...............................

7 komentarzy:

 1. Fajna wystawa ! A Ty kuruj się, bo szkoda czasu na choroby ! Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie zdrowia życze.

  Wystawa udana, piękne kartki panie potworzyły.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna wystawa! Jakie zdolne te kobiety, jestem też pełna podziwu dla organizatorów i propagatorów takiej aktywności; to niezwykle cenna inicjatywa. Dziękuję Tobie za relację:) Życzę Ci zdrówka, u mnie też trochę szpitalnie, bo kot mojego syna ciężko zachorował i codzień jeździmy na kroplówki:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Fotorelacja świetna, kartki boskie, z wózkiem mnie powaliła na kolana! Szkoda, że mnie tam nie byłam :-(
  Zdrówka życzę i słoneczka! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. I nawet w Mikołowie kręcą Quilling :D
  a ja w Orzeszu mam znajomych hehe ;)

  Pozdrawiam Ekaterina :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne karteczki, oj napiłabym się tego winka czy co tam serwowali ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już jest dobrze. Oj, nie ma czasu na chorowanie ... tym bardziej, że trzeba jeździć do szpitala bo ktoś inny chory ... jakoś się trzymam, najgorsze minęło bo w porę do lekarza poszłam.
  Dziękuję bardzo za troskę o moje zdrowie ... Wam również życzę dużo, dużo zdrowia.
  I zwierzaczkom też życzę zdrowia ... żeby nie cierpiały.
  Panie z Mikołowa mają już 4 wystawę ... może naszemu Kącikowi MDK też coś zaproponuje ... u nas też zdolne Panie są.
  A winko piłam ...... .
  Dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...