Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

wtorek, 14 lipca 2009

Cieszyn ......

To będzie taka moja ,,relacja,, (poszatkowana na kilka części) z pobytu w przepięknym Cieszynie. Do tego pełnego uroku miasta chętnie się wraca ..... więc w tym roku znowu zawitałam tam na krótko.
Wszystko zaczęło się w tamtym roku od zaproszenia na Zlot Stonek (nie bedę wyjaśniać - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Zaprosiła mnie Helenka do swojego Małego Domku na Pastwiskach. Cieszę się, że poznałam mieszkańców Małego Domku pełnego ciepła, miłości i życzliwości - Helenkę Janka i Szymka.
Ucieszyłam się kiedy Helenka zaprosiła mnie w tym roku. Bardzo się ucieszyłam. Do Małego Domku na Pastwiskach z radością się powraca.
Dzisiaj troszeczkę zdjęć z sobotniego wypadu do Cieszyna. Sobota ... z dojazdem krucho więc idziemy z Helenką pieszo ...... a ja lubię chodzić ... po drodze parę zdjątek ... ot takich sobie ... pstryk, pstryk .... zapraszam na mały spacer z nami .... dzisiaj dojdziemy do rynku posilając się po drodze pysznymi kanapkami.

Ciąg dalszy nastąpi - to będą zdjęcia z tego co na rynku się działo.

Nie pytajcie o to co na zdjęciach ... bo ja tylko pstrykałam piękne cieszyńskie budynki ... i chmury nad nimi ..... szkoda, że mało czasu było na bardziej ,,wyważone,, ujęcia.

To były takie pstryki na szybko ........ .

1 komentarz:

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...