Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

środa, 13 lipca 2011

Chwila wspomnień .... Howgh!

Wczoraj Di odwiedziłam ..... pierwsze co zobaczyłam to właśnie ,,Howgh,, i duży baner z Winnetou.
Od razu szczenięce lata mi się przypomniały .... oj, dawno to było ..... Winnetou (Pierre Brice) obiekt pożądania prawie każdej małolaty:)



Dla młodych film może wydać się trochę ,,naiwny,, ale przyznacie, że jest dobrze zrobiony, melodia z tego filmu to balsam dla duszy no i świetnie dobrano aktorów ....... a Pierre Brice jest i pozostanie jedynym prawdziwym Winnetou.

2 komentarze:

  1. łzawy poranek sobie urządziłam ,oglądając ten filmik o Winnetou, może i naiwne, ale łzy szczere , zupełnie jak wtedy....xdziesiąt lat temu...kiedy miałam dwa warkocze i wyobrażałam sobie , że jestem dziewczyną Winnetou :D Howgh!

    OdpowiedzUsuń
  2. :) a mi udało się odwiedzić kilka miejsc gdzie był kręcony ;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...