Mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi więc co mam robić bo i tak po swojemu zrobię, na wyczucie, tak jak mi w duszy zagra, tak jak mi serce podpowie .....
Witam serdecznie i zapraszam do mojego przemyśleniowego Świata na moim i tylko moim ,,kawałku podłogi,, - tutaj przemyślenia i jakieś tam wydarzenia są usadowione ...... na tych czterech chmurkach poniżej zawarte konkretniejsze sprawki moje ......

Nie biorę odpowiedzialności za mylne zrozumienie

czy nadinterpretację tego co autor(ja) miał na myśli.

piątek, 1 lipca 2011

Z Kujawskim ....

Macie też coś takiego, że ludzie wiedzą o Was to o czym Wam ,,się nie śniło,,?:)
Właśnie próbuję od rana sprawdzić czy da się siedzieć przy komputerze 24h na dobę.
No bo ja siedzę przy komputerze 24 godziny na dobę ... .
Wiecie co?
Przy najszczerszych chęciach niestety nie wysiedzę tych 24 godzin!!!
Przykro mi.
Do sklepu musiałam iść - cenne minuty straciłam ...
Posiłki trzeba było przygotować .... a ile czasu na to zmarnowałam ...
Segregację przydasi zaczęłam ..... strata czasu ...
Dobrze, że deszcz dzisiaj sobie polatywał ..... ogród zżarłby mi kolejne godziny ....

A propos ogrodu ..... mój ogród jest ogrodem przyjaznym dla pszczół ... dla innych owadów też.
Dołączyłam do społeczności Z Kujawskim Pomagamy Pszczołom.
I niech mi kto powie, że mam zaniedbany ogródek!!!
Taki właśnie ma być .... :)
Rozkwiecony od wiosny do jesieni ... nawet chwasty tu mają prawo kwieciem zaszpanować.
W mojej Galerii można co nieco obejrzeć.
Jak już przy chwaleniu jestem ..... dzisiaj zdjęcia z owadami pokazałam .... 
,, Super fotki! Dziękujemy i zachęcamy innych fanów, by je zobaczyli,,.
,,I zdjęcia profesjonalne, i fotograf, i owady :),,
To dwa z wielu komentarzy do moich zdjęć ...... ech, gdybym 30 ... 20 lat temu to usłyszała to najpierw skakałabym z radości ..... może doskonaliłabym warsztat ..... czyżby kolejny zmarnowany talent?
Teraz jest mi niezmiernie miło, że potrafię robić dobre zdjęcia .... a jak to powie profesjonalista to jest mi podwójnie miło.
To pierwsze moje zdjęcie jeszcze poprzednim aparatem robione .... ja te stworzonka naprawdę lubię fotografować ..... przecież one cudownie pozują:)
A to już robione nowym aparatem ... również zwykła cyfrówka, na lustrzankę nie wystarczyło (oj, dużo brakowało:))
Gdybym więcej w siebie wierzyła zdjęcie mogło (chyba) wziąć udział w konkursie fotograficznym ,,Pszczoła i jej otoczenie,, ..... no cóż, jeszcze upiory przeszłości za mną się wloką ale na szczęście tylko jakieś niedobitki ... większość upiorów wytłukłam .... :)

Idę dalej przydasie przeglądać ...... mimo najszczerszych chęci nie wysiedzę tyle godzin przy komputerze:)
Na SŁODKOŚCI się zapisałam - cudowne papiery ... no bo ja w tej tapecie tylko  więc czemu by nie spróbować a może tym razem będzie na tak i się uda (tralalala ... kolejka aż ,,na drugą stronę ulicy,, ... dużo chętnych:))

7 komentarzy:

 1. Hihihi! 24 godziny przy kompie! Współczuję zadkowi ;-DD

  OdpowiedzUsuń
 2. 24 non stop??? ahahahaha... nawet nie wiedziałam, że tyle się da ;) a siusiu chociażby? ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. 24 godziny na dobre przy kompie dobre. Nie przejmuj się ludźmi. Niech sobie gadają, a Ty rób co uważasz. Mojemu mężowi ostatnio znajoma powiedziała,że ja to chyba 24 godz. na dobę na szydełku robię a on mój mąż w domu wszystko robi i że mu bardzo współczuje. Dobre? Robi zwłaszcza jak go nie ma całymi dniami w domu.Mnie śmieszą take głupie komentarze. Miłego dnia 3maj się

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie sobie na chwilę usiadłam pocztę sprawdzić z dużym kubkiem białej kawy:) ... gdybym codziennie poczty nie sprawdzała to potem .... potem nie nadążam tak zapchana ...... :)
  Ata, zadek wypoczął przez noc całą ... wyspał się ale dzisiaj już nie testuje 24-rogodzinnego siedzenia - jest sobota - jest robota:)
  Kasia, ja nie chodzę bo to strata czasu:)
  Ewa, ja się nie przejmuję, ja się 3mam! ... jak w etykiecie pod postem jest ,,Zgredek przemówił:),, to znaczy, że w tym poście jest odrobina uszczypliwości i duża dawka humoru.
  A ci zazdrośnicy jedni powinni odliczyć 2-3 godziny na sen i inne drobiazgi a nie głupoty gadać - 20 godzin szydełkowania trochę wiarygodniej przecież brzmi.

  Kiedyś podarowałam wychowawczyniom moich dzieciaków szyte choinki (było to około 10 lat temu .... wtedy jeszcze nie wiedziałam, że te choinki to tildowaty wyrób) .... inna znajoma nauczycielka wtedy mi powiedziała ,,Masz czas na takie głupoty,, .... za rok została wychowawczynią mojego dziecka - figę ode mnie dostała!:) ... haha, trzeba myśleć zanim się mi dokuczy!
  Miłej soboty:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Danusia :) popieram i uszczypliwość ową odczytałam. Dla jednego głupoty dla innego sztuka. Nie każdy docenia to co robimy, nie każdy rozumie, ale czy każdy musi? Właśnie też sobie usiadłam, bo mnie córka zawoła, że mam e-maile :) begam sobie między kuchnia,a salonem pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. To dobrze, że mnie do swojego ogrodu wpuścić nie musiałaś :) ja uwielbiam kwiaty do wazonu zgarniać :) dobrze, że Mama Bardzo Mądrego Mężczyzny ma cierpliwość :) i uważaj na te pszczoły ;) żeby Cię nie pogryzły!

  P.S. Danko ;) no właśnie tak to jest... dlaczego gdybanie jest tak zdradliwe ;) gdyby nie pewne wydarzenia moglibyśmy być zupełnie gdzie indziej z zupełnie innymi ludźmi... dla niektórych marzenie, dla innych wielkie ryzyko, prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja siedzę 24 godziny ale tylko w te doby , które mają godzin 80....

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...
Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...